"GRIJOS VAIKAI"


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SPAUSKITE ant mygtukų ir susipažinsite su mūsų vykdomais projektais.    

 

 http://grijosvaikai.wix.comcom/grijosvaikai 
                             ( TAI PUSLAPIS, SKIRTAS VAIKŲ SAVIRAIŠKAI ) 

 

  http://zaidimudienos.jimdo.com/

     http://aukimesveiki.jimdo.com/

 

 

 

 

 

 

   http://humanomanija.jimdo.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rask mus Facebook'e!!!"

      

 

 

    Grigiškių vaikų dienos centras (VDC) savo veiklą pradėjo 2007 m. vasario 14 d. Tai socialinių paslaugų įstaiga, teikianti socialinės rizikos vaikams ir jų šeimoms socialines ir ugdymo paslaugas, psichologinę, dvasinę, materialinę pagalbą. Centrui vadovauja direktorė Jelena Iluk. Pasišventę darbuotojai ir jaukios patalpos traukia vaikus. Jiems gera čia būti, ruošti pamokas, lavinti ir ugdyti savo sugebėjimus. Vaikų, lankančių VDC, amžius nuo 6 iki 13 metų.

  

Centro darbuotojai stengiasi, kad vaikai iš rizikos grupių, stebėdami vieni kitus, sekdami gerais pavyzdžiais, integruotųsi į bendruomenę. Integracijai skiriama ypatingai daug dėmesio.
 

  VDC lankosi įvairių profesijų žmonės, kurie supažindina vyresnio amžiaus vaikus su profesijomis ir įvairia darbine veikla. Vaikai yra įtraukiami į bendrą užklasinę veiklą, kuria užsiima vaikai ir jaunimas iš stabilių šeimų. Tokia integracija ypač sėkminga.
 

  Centrą lankantys vaikai be pamokų ruošos atlieka įvairius kasdieninius darbus, būtinus jų aplinkos tvarkai palaikyti. Vaikų pastangos gerai mokytis, atlikti pavestas užduotis ir laikytis nustatytos tvarkos skatinamos įvairiais prizais. Dažnai centro organizuojamos ekskursijos, išvykos, kultūriniai renginiai vaikams yra didelė šventė. Geri pavyzdžiai, kūrybinga ir darbinga aplinka ugdo vaikų motyvaciją mokytis, užsiimti kūryba ir sportu.
 

  Centre siekiama ugdyti paauglių bendravimo įgūdžius, organizacinius gebėjimus, savivertę, savarankiškumą, kūrybiškumą, skatinamas aktyvus dalyvavimas pačių organizuojamoje veikloje.
  

Centre veikia dailės studija, turizmo klubas, folkloro, floristikos, sporto būreliai, kompiuterio pradmenų bei stalo loginių žaidimų klasės. Centras turi vaikų pop chorą „Grijukas" ir integruotą jaunųjų gitaristų kolektyvą.
  

Kiekvienais metais vaikų dienos centre vyksta begalė renginių: vaidinimai, koncertėliai, pasakų popietės, talentų konkursai ir kt. Vaikai kartu su suaugusiais švenčia tradicines metų šventes: Kalėdas, Užgavėnes, Velykas, Mamos dieną, Tarptautinę vaikų dieną, Jonines ir kt.

 

  VDC sėkmingai vykdo savo veiklą: įgyvendina daugybę socialinių projektų, tarp jų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vaikų dienos centrų veiklos projektus, prevencinius projektus „Aukime sveiki", „Žingsniai" ir t.t.

 

Tikimės Jūsų palaikymo sumanytiems darbams įgyvendinti ir ateityje. Kiek pastangų įdėsime - tokią ateitį turėsime. Lietuvos vaikai - tai mūsų ateitis!